Kurumsal
|Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamiz ülkemizin denizcilik sektöründe 1970'li yillardan günümüze ürünlerini gemi sahiplerine, armatörlere, tersanelere ve çesitli kurum ve kuruluslara saglamaktadir.
Çok çesitli malzemlerden olusan ürün yelpazemisi ihalelerden, Aliaga gemi söküm merkezinden ve gemi malzemeleri üreten yerli sanayicilerden temin etmekteydik.
Gelismekte olan ülkeler sinifinda ki ülkemizde kalkinmamiz için gerekli olan ürünlerin yeniden degerlendirilmesine verdigimiz önemden dolayi çesitli sayida ikinci el gemi malzemeleri alimi ve satimi ürünlerimizde önemli yer kaplamaktaydi.

Son yillarda sertifikali ürünlerin önem kazanmasindan ve gemilerimizde kullanilan ekipmanlarin yurt içinde üretilmesinden veya yeterli üretimin yapilmamasindan 2000 yilindan günümüze ithalatlarimizla da ürün yelpazemisi genislettik.
Müsterilerimizin talep ve isteklerini yerine getirmek, azami müsteri memnuniyeti saglamak, talep edilen ürünleri dogru ve sorunsuz olarak uygun fiyatlarda teslim etmek, Eser Gemi Yan Sanayi ve Tic. Ltd. Sti. olarak her zaman ilke edinilmis, kalite politikalarimizdir.
Eser Gemi Yan Sanayi
Bosnalı Gemi
Pancar Motor